Maximální spolehlivost pro dodávku vašich nových regálů

June 27,2020 |

Jsme firma Allami a máme pro Vás velice zajímavou nabídku. Naše regály a regálové soustavy patřím k tomu nejlepšímu, co můžete na české, ale i slovenském trhu sehnat. Cena našich regálových systému je přitom velice nízká. Pokud tedy máte zájem o opravdu kvalitní regálové systémy, kontaktujte prosím naší společnost.

Naše kvalitní regály nabízíme v několika základních variantách. Pokud potřebujete ukládat palety, nejlépe Vám poslouží naše paletové regály. Díky konzolovým regálům zase dokážete zvýšit kapacitu vašich úložných prostor. Pojízdné Regály mohou posloužit hlavně v archivačních systémech. Do policových regálů se ukládá převážně zboží a spádové regály slouží k ukládání různých krabic nebo palet.

Dlouhá záruka

Na naše regálové systémy Vám nabízíme opravdu dlouhou záruku, která je samozřejmě spojena i se záručním servisem.

Chybí Vám inspirace? | U nás se za seznámení neplatí | S námi nebudete mít s prodejem problémy