Popelníky

October 13,2019 |

Popelník

Zřizujete si ve své chatě pokojíky určené k pronájmu? Je to dobré řešení určitého přivýdělku, vlastníte-li větší objekt, než sami využijete. Možná se rozhodnete, že povolíte kouření v společenské místnosti, možná i v pokojích. Budete tedy muset pořídit popelník.

Popelník

Popelník je nejen předmětem s jistou jasně danou užitnou funkcí, ale může být i vkusným (případně nevkusným) doplňkem interiéru. Záleží jen na Vašem vkusu, jaký zvolíte. Budete-li chtít vybavit pokojíky ve svém penzionu, asi budete volit jednodušší a decentní typ.

Stylový doplněk

Do pokojů můžete dát stejný typ, do společenské místnosti můžete mít více druhů a střídat je podle momentálního barevného ladění místnosti, máte-li například různé druhy záclon a závěsů, které obměňujete. Popelník by měl být především vždy čistý a neponičený, je to bezpečnější i z hlediska používání.

Pryč s nánosy z vašeho potrubí | Řekni to mottem | Skříň na celý život