Rekonstrukce hned

April 9,2019 |

Kdo odkládá stavební práce ze strachu, že budou dlouho trvat, dělá chybu! Kdyby se obrátil na nás, mohlo být již dávno hotovo! Rekonstrukce bytového jádra je jedním z nejčastějších požadavků! Zákazníci si přejí realizaci již nevyhovujícího místa na koupání, v co nejkratším termínu a rádi slyší na fakt, že ani cena nebude vysoká! Když chcete, nebo potřebujete stavební práce jakéhokoliv charakteru, ozvěte se! Jsme stavební firma, čítající na poli stavebnictví dlouhou tradici! Máme dokonale zvládnuté technologie, pracujeme a instalujeme pouze moderní materiály! Poradíme vám kde ušetřit a poradíme, kde a co opravit přednostně! Vše vyřídíme, počínaje architektonickým návrhem, přes revizní zprávy, dovozem potřebného stavebního materiálu a odvozem vzniklé sutě! Kompletní práce na klíč, to je náš cíl! Pro zákazníka děláme maximum, konečně můžete to poznat i vy, na vlastní kůži!

Společně

Společně dokážeme nemožné! To, co se na začátku zdálo jako neopravitelné, bude na konci zářit novotou a skvělým výsledkem! To, co na začátku vypadalo, jako zakázka na měsíce, může být realizováno již do týdne!

Pryč s nánosy z vašeho potrubí | Řekni to mottem | Skříň na celý život