Začátek školního roku

December 9,2019 |

S nadcházejícím podzimem a začátkem školního roku se určitě rozjede celá řada kroužků, mezi které bude patřit určitě také turistický oddíl, nebo třeba kroužek mladých rybářů, ochráncům přírody a spousta dalších, pro které je společné tričko naprosto nevyhnutelným artiklem. Samozřejmě, že nestačí pouze stejný střih a stejná barva, ale určitě je velmi důležitý i potisk trička, ze kterého by mělo být na první pohled patrno, o jaký zájmový útvar se jedná.

Levně

Nedělejte si vůbec žádné starosti s tím, že budete muset nakupovat nějaké drahé oblečení, ze kterého děti stejně co nevidět vyrostou, a budou ho potřebovat obměnit. Naprosto jednoduše si na kvalitní kousek zvoleného oblečení, kterým může být klidně i kšiltovka, šátek či cokoliv jiného, vymyslete můj vlastní motiv, nápis nebo logo a obraťte se na nás.

Postel, co vydrží | Chorvatsko dovolená | Doplněk, co prospívá zdraví